Letní stanový tábor 2020

Letní stanová škola čar a kouzel v Bodavicích

V sobotu 15. srpna naši studenti nastoupili do autobusu na nástupišti 7 2/3 a společně vyrazili na čtrnáctidenní dobrodružství do Letní stanové školy čar a kouzel v Bodavicích. 

V dopoledních hodinách většinou probíhala školní výuka, a to konkrétně hodina létání, studium mudlů, jasnovidectví, hodina kaligrafie, bylinkářství, péče o kouzelné tvory, učení kouzel a také černé magie a hodina lektvarů. Pro studium bylo nezbytné si vyrobit hůlku, ušít hábit, získat koště a hlídat si svůj kolejní odznak. 

Během těchto dvou týdnů jsme si zahráli nespočet týmových her ve dne, ale i v noci, užili si slavnostní večeři, zašli se vykoupat do rybníka, připravili si pro ostatní scénky, zpívali u táboráku, pátrali po Mudrochově kameni, aktivně trénovali na famfrpálový zápas, který se uskutečnil na konci tábora, zkusili si první pomoc, chystali se na Čarobál a především se připravovali na závěrečné zkoušky Náležité tábornické úrovně. 

Tímto mockrát děkujeme za letošní skvělé studenty, doufáme, že jste si tábor užili stejně jako Váš celý čarodějnický učitelský sbor!