Víkendový pobyt Svratouch 2020

Víkendový pobyt

Na prodloužený víkend jsme společně vyrazili do Svratouchu, konkrétně na táborovou základnu Wolkerovu planinu, která se nachází uprostřed lesů.

Počasí s námi tentokrát nebylo v souladu, většinu času propršelo, nám to ale náladu nepokazilo, a tak tento propršený čas jsme využili k různým deskovým i skupinovým hrám uvnitř. A když se trochu vyčasilo, nazuli jsme holínky, oblékli pláštěnky a vyrazili na vzduch do přírody. V sobotu jsme se dokonce došli podívat na Lovecký zámek Karlštejn a v neděli na skupinu skal, nesoucí název Zkamenělý zámek.

Děti se během víkendovky snažily spřátelit s duchy přírody, aby od nich dostali pečeť větru, vody, země a ohně. Pro získání pečetí bylo nezbytné splnit dané úkoly, které po nich byly v dopisech od duchů požadovány.

Děti pravděpodobně plnily vše tak, jak si duchové přírody přáli, protože všechny čtyři pečetě byly dětem během pobytu postupně vydány.

Mockrát všem děkujeme za účast, jsme moc rádi, že se i přes nepřízeň počasí víkendový pobyt vydařil a společně jsme si ho užili!